Rozrywka

Karnawałowy klimat w CSiK

Dodano:
garwolin - Karnawałowy klimat w CSiK

Świetną okazję, by raz jeszcze poczuć się jak w sylwestra, mieszkańcy Garwolina mieli we wtorek. Koncert noworoczny klasy śpiewu ze szkoły muzycznej to dwie godziny zabawy na scenie, ale i poza nią. Bo atmosfera karnawału udzieliła się też publiczności.

Stoły zastawione jak w sylwestrową noc, na podłodze kolorowe balony, serpentyny. Przy stołach uczniowie klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, którzy zaprezentowali się w utworach znanych światowych artystów.

22 stycznia Centrum Sportu i Kultury przywitało mieszkańców Garwolina i okolic karnawałowym nastrojem. "I'm so exscited" The Pointer Sisters, "Byłaś serca biciem" Andrzeja Zauchy, czy "What's up" 4 Non Blondes - między innymi te piosenki usłyszeli widzowie w pierwszej części występu ("Karnawał czas zacząć") wychowanków Aurelii Luśni-Stankiewicz i Katarzyny Rokickiej. Młodych artystów wspierał gitarzysta Marek Gryziecki. Nie zabrakło również dodatków choreograficznych, a sami wykonawcy swobodnie bawili się podczas koncertu. Dobra zabawa udzieliła się publiczności, która z uśmiechem obserwowała, co dzieje sie na scenie.

REKLAMA:W drugiej części "Karnawał trwa" zgromadzeni w sali widowiskowej CSiK usłyszeli m.in. "Karuzelę z madonnami" Ewy Demarczyk, "Rolling in the deep" Adele, "Don't speak" No Doubt czy "I wanna dance with somebody" Whitney Houston.

Na deskach domu kultury zaprezentowało się ponad 20 młodych piosenkarzy, którzy przez dwie godziny przedstawiali swoje wokalne umiejętności. Całość poprowadziły Beata Zowczak i Sara Kwiatkowska. Nad całością czuwali: Radosław Mitura, Katarzyna Rokicka, Aurelia Luśnia-Stankiewicz i Mateusz Michalik.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 49

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Karnawał. (, #IP 6e476181d4) Odpowiedz

O ile dobrze się zapatruje w te pejzaże tuż moje oczęta dostrzegają tymże Weronike ( taka mała istotka na drewnianym panteleonie). I się pytam co lub kto ją tam wzięło? Z ogromnym poważanie ale też nie mały niesmaczkiem. Pozdrawiam Czytelników. Piotr T

Do Piotra T (, #IP 6f74157403) Odpowiedz

Piotrze bądź pewien tego, że wzięli ją tam mądrzejsi od Ciebie, POZDRAWIAM PIOTR P

Piosenkarzy... (, #IP 5074abd293) Odpowiedz

... było 27.

tomo (, #IP 748aa41c1c) Odpowiedz

Zdjęcie 6 i 38 super nogi

fan (, #IP 040dab7811) Odpowiedz

aż specjalnie przejrzałem foty i muszę się zgodzić w 100% :D jeszcze bodajże 22 jest nice ;)